Рекомендовано

Мінеральна вата Knauf Omnifit Slab 35 50 мм (1200x600)

грн 0.00

Обов'язкове поле!
Обов'язкове поле!
Обов'язкове поле!
Обов'язкове поле!

Повертається

Політика повернення

Дякуємо, що зробили покупку у нас. Ми сподіваємося, що ви задоволені покупкою мінеральної вати. Однак, якщо з якихось причин ви не повністю задоволені своєю покупкою, ми готові допомогти.

Повертається

У вас є 14 днів з дати доставки, щоб повернути мінеральну вату для повного відшкодування або обміну. Щоб мати право на повернення, мінеральна вата повинна бути невикористаною і перебувати в тому ж стані, в якому ви її отримали, в оригінальній упаковці.

Щоб ініціювати повернення, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою office@yakavata.com.ua, вказавши номер замовлення та причину повернення. Ми надамо вам інструкції щодо повернення мінеральної вати.

Повернення коштів

Отримавши вашу мінеральну вату, ми перевіримо її та повідомимо вас про статус повернення коштів. Якщо ваше повернення буде схвалено, ми ініціюємо повернення коштів на ваш початковий спосіб оплати. Ви отримаєте кредит протягом певної кількості днів, залежно від політики емітента вашої картки.

Доставка

Ви несете відповідальність за оплату транспортних витрат, пов'язаних з поверненням мінеральної вати. Витрати на доставку не відшкодовуються. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувана з суми відшкодування.

Винятки

Ми не приймаємо повернення мінеральної вати, яка була у використанні або не в оригінальній упаковці, за винятком випадків, коли продукт є дефектним або пошкодженим. Якщо ви отримали дефектний або пошкоджений продукт, будь ласка, негайно зв'яжіться з нами за адресою office@yakavata.com.ua, щоб домовитися про заміну або відшкодування.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої політики повернення, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою office@yakavata.com.ua. Ми будемо раді допомогти вам.

Порівняти 0 / 3